Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

"Łączymy przyjemne z pożytecznym w Zielenicy"

2013-07-23 11:26:21 (ost. akt: 2013-07-23 11:32:02)

Autor zdjęcia: Maria Dąbrowska

Wakacje rozpoczęte! Pomysł na to, jak łączyć przyjemne z pożytecznym znalazła Rada Sołecka z Zielenicy. W okresie wakacyjnym dzieci, młodzież oraz dorośli mieszkańcy sołectwa zmienią centrum wsi na atrakcyjne miejsce rekreacji i wypoczynku.

W Zielenicy pożytecznie walczymy z nudą. W miejscu krzaków i chwastów wyrosną tego lata ozdobne krzewy i kwiaty oraz zostaną postawione obiekty małej architektury. A to wszystko dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców sołectwa. Nagrodą za wkład pracy młodych wolontariuszy będą półkolonie,zapewniające dobrą rozrywkę i zabawę. Dodatkową atrakcją dla uczestników półkolonii z Zielenicy, biorących udział w projekcie, będzie wakacyjna wycieczka krajoznawcza do Kadzidłowa.

Zapraszamy społeczność sołectwa do wspólnej pracy i zabawy. Wszystkie zamierzenia zostaną wykonane dzięki pomocy finansowej programu "Działaj Lokalnie". Projekt jest realizowany od 01 lipca do 30 września 2013 r.

Rada Sołecka Zielenicy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ]ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bocianiagminagorowoilaweckie

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages