Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Musisz zobaczyć te zdjęcia

2013-09-19 18:44:30 (ost. akt: 2013-09-19 18:50:11)

Autor zdjęcia: Katarzyna Lewandowska

Uczestnicy Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej w Gminie Górowo Iławeckie od kilku miesięcy uczą się profesjonalnego fotografowania,a efekty tej pracy można zobaczyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Górowie Ił.

Młodzież od kilku miesięcy uczęszcza na zajęcia multimedialne, na których poznaje różne zawiłości fotografowania zaczynając od historii związanej z fotografią jak i budowę oraz funkcje aparatu następnie zdobytą wiedzę łączyła z zajęciami praktycznymi i obróbką zdjęć.Finalny efekt pracy młodzieży można zobaczyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Górowie Iławeckim, gdzie została zamieszczona wystawa.

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej jest to projekt realizowany przez Stowarzyszenie NORA "Nowatorski Ośrodek Rozwoju Artystycznego" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Partnerami projektu są: Gmina Miejska Bartoszyce oraz Gmina Wiejska Górowo Iławeckie.

Koordynatorem projektu "Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej" jest Daniel Ziemacki, dzięki, któremu uczestnicy aktywizują się zawodowo jak i społecznie, co dało im szanse na rozwój swoich umiejętności, pasji np. poprzez udział w warsztatach multimedialnych.Warsztaty prowadzili: Tomasz Pisarski, Kamil Kwapiński, opiekunem grupy jest: Katarzyna Lewandowska.

Grupa młodzieży uczestnicząca w warsztatach multimedialnych składa się z 7 osób: Natalia Granoszewska, Urszula Makutunowicz, Marta Migas, Małgorzata Kotulska, Paulina Kotulska, Alina Skrzypa, Paula Szyk.

Uczestnicy warsztatów multimedialnych wraz z prowadzącymi i opiekunem grupy podczas pracy nad wykonywaniem jak najlepszych zdjęć wykazywali się ogromną kreatywnością, dużym zainteresowaniem, pozytywnym nastawieniem,profesjonalizmem co można dostrzec w wykonanych przez nich zdjęciach.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia wystawy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MKIS

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages