Sobota, 23 września 2017. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

W górowskim Gimnazjum nr 1 grają w szachy

2013-11-14 14:49:08 (ost. akt: 2013-11-14 14:50:09)

Autor zdjęcia: Bohdan Tchórz

W ramach projektu edukacyjnego został rozegrany w górowskim gimnazjum Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim. W Turnieju wzięło udział 15 szachistów.

Po rozegraniu ciekawych partii, mistrzem gimnazjum został Marcin Froń z klasy III b. Drugie miejsce zajął Józef Stocki z klasy II a, natomiast trzecie Grzegorz Szczur z klasy III b. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy i słodkie upominki, natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium - również puchary.

Duże podziękowanie należą się p. Andrzejowi Markowskiemu, który sędziował Turniej. Wszyscy chętni uczniowie naszego gimnazjum mogą rozwijać swoje umiejętności gry w szachy w każdy piątek, w godzinach od 12.25 do 15.00 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy.

Zainteresowanie grą w szachy w naszym gimnazjum nie maleje. Świadczy o tym chociażby to, iż w maju tego roku w Turnieju uczestniczyło 13 zawodników z naszego gimnazjum, a w piątkowym wzięło udział 15 szachistów. Turniej zorganizował p. Roman Petrecki, który był jednocześnie opiekunem projektu edukacyjnego.