Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Przedszkole Miejskie nagrodzone Zieloną Flagą

2013-11-27 13:27:10 (ost. akt: 2013-11-27 13:28:15)

Autor zdjęcia: Bohdan Tchórz

Nie lada uroczystość odbyła się we wtorek 26 listopada w Przedszkolu Miejskim w Górowie Iławeckim. W tym że dniu miało miejsce przekazanie społeczności lokalnej zdobytego przez placówkę certyfikatu Zielona Flaga.

Na uroczystość przybyli goście specjalni: władze miasta Górowa Iławeckiego, przedstawiciele instytucji miejskich, przedstawiciele placówek oświatowych oraz specjalista do spraw edukacji ekologicznej WFOŚiGW w Olsztynie.

Wszyscy zaproszeni goście mogli zapoznać się z przebiegiem naszych działań realizowanych w ramach programu Szkoły dla Ekorozwoju podczas prezentacji multimedialnej.

Dzieci przygotowały gościom i dosyć licznie zgromadzonym rodzicom scenkę ,,Choć przedszkolak jest nieduży to przyrodzie, wie jak służyć!” bogato ilustrowaną kostiumami i dekoracjami. Ostatnim punktem uroczystości było przekazanie przez panią dyrektor flagi przedstawicielom społeczności miejskiej: Burmistrzowi Miasta Jackowi Kostce, Przewodniczącemu Rady Miasta Janowi Mordasowi oraz przedstawicielom Rady Rodziców przedszkola P. Zielińskiej i Sz. Szypczyńskiemu.

Oficjalnego zawieszenia flagi na budynku przedszkola dokonał Burmistrz Miasta Jacek Kostka. Jesteśmy dumni, ze zdobycia certyfikatu Zielonej Flagi, prestiżowej nagrody dla naszej placówki, która w ten sposób jest promowana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy współpracowali z nami i przyczynili się do rozpropagowania działań na rzecz ekologii.

Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages