Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

"Pukając do nieba bram"

2013-12-15 22:14:48 (ost. akt: 2013-12-16 00:10:12)

Autor zdjęcia: Bohdan Tchórz

W ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Narkomanii 13 grudnia, w pełni wypełnionej sali Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim odbył się koncert „Pukając do Nieba Bram” w wykonaniu Wojtka Kubiaka.

Muzyk, lider zespołu Chocolade Spoon, znany z utworów Jestem wolny, Dziki sen, czy też muzyki do seriali Magda M. oraz Dziki, problem uzależnień przedstawił w sposób ciekawy i nietypowy. Artysta śpiewał piosenki artystów, którzy odeszli od nas przez uzależnienia od różnych środków - bardzo często byli to młodzi ludzie, którzy nadal są idolami pokolenia, śpiewał również i swoje utwory.

Koncert był przestrogą - nawet sława i pieniądze nie czynią nieśmiertelnym, a czasem nawet uśmiercają. Artysta nie tylko śpiewał i grał na gitarze ale również mówił o doświadczeniach i przeżyciach swoich oraz innych osób z środowisk artystycznych, którzy często kończyli karierę z powodu uzależnienia od alkoholu, narkotyków, dopalaczy czy też innych środków uzależniających.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim oraz Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim. Koncert spotkał się z żywą reakcją uczestników koncertu.

Roman Petrecki

Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages