Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Dzień Babci i Dziadka i… Walentynki

2014-02-14 13:25:00 (ost. akt: 2014-02-14 13:30:02)

Autor zdjęcia: BT

Czy mogą mieć coś wspólnego Walentynki z Dniem Babci i Dziadka? Otóż, jak okazało się, mogą. O tym przekonali się dziadkowie i babcie przedszkolaków uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Toprzynach. Otóż właśnie 14 lutego zorganizowano tam Dzień Babci i Dziadka z sympatycznymi akcentami walentynkowymi.

Aby pięknie wystąpić przed swoimi babciami i dziadkami dzieci bardzo rzetelnie przygotowały wiersze, piosenki oraz życzenia okolicznościowe. Wielu seniorów rozpierała duma kiedy oglądali występy wnuków. Na koniec występu dzieci zaśpiewały wspólnie „sto lat” oraz podarowały swoim dziadkom wielkie czerwone serca.

Po przedstawieniu wszyscy zebrani usiedli do wspólnego stołu zajadając się smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Poczęstunek umilała muzyka. Usłyszeć można było wiele znanych, biesiadnych utworów. Zebranym w odświętnie przystrojonej klasie przygrywał na akordeonie i śpiewał Sebastian Mazurkiewicz z górowskiego zespołu wokalno-instrumentalnego „Anker”. Były także tańce wszystkich ze wszystkimi.
Połączenie obu tych radosnych świąt okazało się dobrym pomysłem.

Przygotowanie, tekst i foto:
Agnieszka Stelmach i Maria Dudyk-Baran

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages