Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Policjanci zagrali w mini-futbol

2014-02-22 17:04:45 (ost. akt: 2014-02-22 17:07:36)

Autor zdjęcia: BT

Zwycięstwem drużyny o tajemniczym kryptonimie „Bez Nazwy” zakończył się zorganizowany w sobotę 22 lutego w Górowie Iławeckim I Turniej Halowej Piłki Nożnej „5” Policjantów Powiatu Bartoszyckiego o puchar Burmistrza Miasta Górowo Iław. i Komendanta KP Górowo Iław.

Do Turnieju, rozegranego na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 zgłosiło się pięć policyjnych sportowych drużyn reprezentujących pięć komisariatów naszego powiatu.

Otwarcia Turnieju dokonali wspólnie Burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka, Dyrektor SP 2 Mirosław Tchórz oraz Komendant KP Górowo Iław. Janusz Bałdyga. Przed rozpoczęciem rozgrywek Komendant poprosił zawodników, kibiców i organizatorów o uczczenie minutą ciszy ofiary tragicznych wydarzeń na kijowskim Majdanie.

Po rozegraniu przewidzianych regulaminem meczy, które, jak podkreślił w słowie podsumowującym Turniej Komendant Bałdyga, toczyły się na prawdziwie sportowym poziomie, bez fauli i niepotrzebnych przepychanek, kolejność drużyn przedstawiała się następująco:

I miejsce – Bez Nazwy,
II miejsce – Ruch OPI,
III miejsce – W 11,
IV miejsce – KP Górowo Iławeckie,
V miejsce – FC PP Kulawe Psy.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Górowa Ił. i Komendanta KP Górowo Ił., uhonorowano także najaktywniejszych zawodników oraz każdy z grających, sędziujących oraz organizatorów jako trofeum otrzymał pamiątkową deseczkę z odpowiednim napisem.

Bohdan Tchórz

Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #1334675 | 195.136.*.* 25 lut 2014 17:15

    bez komentarza

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages