Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Wyjazd integracyjny

2014-04-01 22:41:35 (ost. akt: 2014-04-01 22:43:30)

Autor zdjęcia: Katarzyna Lewandowska

Uczestnicy Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej z Bartoszyc i Gminy Górowo Iławeckie wraz z kadrą wybrali się na wyjazd integracyjno- warsztatowy do Kromerowa.

Wyjazd integracyjno- warsztatowy, był pierwszym etapem pracy uczestników z kadrą, a także po raz pierwszy spotkali się uczestnicy MKIS z Bartoszyc z młodzieżą z Gminy Górowo Iławeckie. Na początku wyjazdu zorganizowano gry i zabawy, które miały na celu poznanie siebie nawzajem.

Drugim ważnym elementem wyjazdu były warsztaty: animacyjno- umiejętnościowe, psychoedukacyjne i motywacyjne. Na każdych z warsztatów młodzież miała okazję do nabycia nowych doświadczeń, umiejętności z wykorzystaniem różnych form tj. gry, zabawy grupowe, ćwiczenia w małych grupkach, parach.

Młodzież z chęcią podejmowała wszelkie działania oraz wykazywali się kreatywnością, umiejętnością współpracy w grupie. Podczas wyjazdu zorganizowano także ognisko na, którym jedną z atrakcji było chodzenie po rozżarzonych węglach, a także taniec z ogniem i wspólne śpiewanie.

Czas wolny został zagospodarowany wspólnymi seansami filmowymi, grą w bilard, tenisa stołowego, spacerami, a także można było korzystać z hotelowego basenu. Wyjazd dostarczył uczestnikom wiele miłych przeżyć, które na pewno będą wspominać przez długi czas.

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej jest to projekt realizowany przez Stowarzyszenie NORA "Nowatorski Ośrodek Rozwoju Artystycznego" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Partnerami projektu są: Gmina Miejska Bartoszyce oraz Gmina Wiejska Górowo Iławeckie.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: MKIS

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages