Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Święto Gimnazjum nr 1

2014-05-17 09:12:11 (ost. akt: 2014-05-17 09:15:45)

Autor zdjęcia: BT

Piątek 16 maja był szczególnym dniem dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Górowie Iławeckim, albowiem właśnie tego dnia szkoła obchodziła swoje święto, związane z rocznicą urodzin swojego wielkiego patrona.

W ten uroczysty dzień, na zaproszenie dyrektora Dariusza Hawrylca oraz Rady Pedagogicznej w progach szkoły pojawiło się wielu dostojnych gości, a między nimi: poseł na Sejm Miron Sycz, ks. dziekan Józef Gawrylczyk, ks. dziekan Jan Łajkosz, burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka, dyrektorzy górowskich szkół, przedstawiciele służb mundurowych oraz reprezentanci miejscowego biznesu.

Składając życzenia pedagogom gimnazjum, młodzieży i pracownikom poseł Miron Sycz przypomniał o nauczaniu św. Jana Pawła II i jego wielkim i nieocenionym wpływie na skomplikowane losy świata podczas pontyfikatu. Życzenia szkole, wiązanki kwiatów i okolicznościowe prezenty złożyli także zaproszeni goście.

Uroczystość była także okazją nagrodzenia wyróżniających się uczniów oraz rozdanie nagród w zakończonym konkursie plastycznym „Jan Paweł II – przyjaciel młodzieży”.

Na zakończenie apelu odbyła się część artystyczna poświęcona Patronowi szkoły.

Bohdan Tchórz

Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe. Od piątku do kupienia!


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages