Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Magiczny Dzień Dziecka

2014-05-31 00:18:19 (ost. akt: 2014-05-31 00:27:06)

Autor zdjęcia: BT

Tegoroczne święto wszystkich dzieci – Dzień Dziecka przypadło na niedzielę, z tego też wiele placówek oświatowo-wychowawczych postanowiło przeprowadzić je z dwudniowym wyprzedzeniem, w piątek 30 maja. Nie inaczej było i w górowskiej SP.

Z okazji tego szczególnego dnia pedagodzy wraz z Radą Rodziców przygotowali swoim podopiecznym nie lada niespodziankę. Był nią otóż niezwykle interesujący, a zarazem intrygujący występ pary iluzjonistów MAGIC SHOW z Kaliningradu. Artyści przy pomocy odpowiednich rekwizytów oraz niewiarygodnej wręcz zręczności przenieśli na całą godzinę szkolną gromadę w niezwykły świat magii oraz iluzji. Wspaniale przygotowany występ sprawił, że nikt na sali się nie nudził, a wręcz przeciwnie, oklaskom i okrzykom podziwu nie było końca.

Po artystycznych doznaniach przyszedł czas na sportowe i kulinarne. Młodsze dzieci piekły razem ze swoimi wychowawczyniami kiełbaski przy ognisku, natomiast te ze starszych klas zmagały się między sobą w turniejach piłki nożnej i siatkówki. Pełen wrażeń dzień pobytu w szkole zakończył się obiadem i wymarszem do domu po następną porcję wrażeń przygotowaną przez rodziców i dziadków.
Bohdan Tchórz

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://bartoszyce.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages