Górowska SP 2 na Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

2014-06-11 14:37:07(ost. akt: 2014-06-11 14:40:09)

Autor zdjęcia: BT

W piątek 6 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Lubawie odbył się finał wojewódzki w czwórboju LA chłopców. Wśród zakwalifikowanych dwudziestu pięciu najlepszych zespołów z Warmii i Mazur, była również reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim.
Drużyna po zakończeniu zawodów, została sklasyfikowana na siódmym miejscu (959 pkt.) Oprócz rywalizacji drużynowej, każdy zawodnik był punktowany również indywidualnie i dzięki temu Maciej Borodzicz został trzecim wieloboistą województwa, zdobywając brązowy medal (259 pkt.), dodatkowo zdobył jeszcze srebrny medal w biegu na 60 m uzyskując drugi czas (8,16 s.), tych mistrzostw.

Skład zespołu SP 2 Górowo Ił. na zawodach w Lubawie: Maciej Borodzicz, Jakub Gil, Tymoteusz Pilecki, Kacper Szczubełek, Igor Maciopa, Kamil Tusiński.

Opiekun zespołu: p. Rafał Gajdamowicz.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: