Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

W podziękowaniu nauczycielom

2014-10-14 11:14:34 (ost. akt: 2014-10-14 11:17:42)

Autor zdjęcia: BT

Święto Edukacji Narodowej obchodzone w Polsce 14 października jest tym szczególnym dniem, w którym uczniowie starają się dobrym słowem i symbolicznym kwiatem wyrazić swoją wdzięczność tym, z którymi spotykają się codziennie w swoich szkołach. Jak powszechnie wiadomo, szkoła to drugi dom, a nauczyciele nie tylko przekazują wiedzę, ale także wychowują i starają się przekazać dzieciom i młodzieży jak najlepsze wzorce.

14 października nauczyciele spotykają się z uczniami, wszyscy odświętnie ubrani, w szkolnych aulach na uroczystych apelach, pada wiele ciepłych słów, uczniowie śpiewają okolicznościowe piosenki, dyrektorzy wręczają wyróżniającym się nagrody.

W dniu Święta Edukacji Narodowej uczniowie SP 2 w Górowie Iławeckim przygotowali swoim pedagogom ciekawy program z występem chóru szkolnego i skeczami w wykonaniu uczniów klas trzecich. Dominowała, co oczywiste, tematyka szkolna.

Przybyły na uroczystość burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka złożył na ręce dyrekcji symboliczną wiązankę kwiatów oraz życzył nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności i wytrwałości w codziennej pracy.

Podobne apele odbyły się tego samego dnia we wszystkich czterech szkołach miasta.

Bohdan Tchórz

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages