Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ważna zmiana przed ostatnim turniejem Grand Prix

2014-11-04 08:38:08 (ost. akt: 2014-11-04 08:44:03)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Dla kogo druga edycja górowskiej Grand Prix w tenisie stołowym? Odpowiedź na to pytanie poznamy 11 listopada, kiedy to zostanie zakończony szósty, ostatni turniej z tego cyklu. Uwaga! Tym razem zawody rozpoczną się wcześniej niż zwykle.

Zacięta walka toczy się jeszcze w dwóch kategoriach: wśród amatorów mężczyzn oraz w tej z udziałem zawodników z licencjami + wszyscy chętni.

Pomimo, iż w obydwu klasyfikacjach prowadzi Wiesław Skrętkowski z Lidzbarka Warmińskiego, to jednak nie jest on głównym faworytem. Najwięcej szans daje się Mariuszowi Mańkiewiczowi z Konopek Nowych i Sławomirowi Kowalewskiemu z Lidzbarka Warmińskiego (kat, amatorów) oraz Januszowi Głębockiemu i Szymonowi Szewczykowi z Górowa Iławeckiego (kat. licencje + chętni).

Wszystko za sprawą regulaminu, wg którego do końcowej klasyfikacji zaliczane będą wyniki pięciu z sześciu rozegranych turniejów całego cyklu. Wspomniany wcześniej Wiesław Skrętkowski brał udział dotychczas w 5 turniejach, zaś pozostali mają już przynajmniej jedną absencję.

Tym samym lider do swojego dorobku nie dopisze zbyt wielu punktów, w przeciwieństwie do swoich rywali, którzy pulę powiększą w całości o punkty zdobyte w ostatnim turnieju.

Należy zaznaczyć, iż górowskie zawody powoli zyskują uznanie nie tylko wśród sportowców. Zaczyna nas wspierać coraz liczniejsza grupa sponsorów z powiatu, którzy ufundowali szereg nagród i sprzętu sportowego pozwalającego na przeprowadzenie tych rozgrywek.

Ważna informacja! Ostatni turniej dla zawodników z licencjami + chętni rozpocznie się o godz. 9, zaś pozostałe kategorie zagrają tuż po jego zakończeniu.

Powyższe zmiany podyktowane są rozgrywanym 11 listopada w Lidzbarku Warmińskim II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym, gdzie większość zawodników z licencjami musi zdobywać punkty do swoich indywidualnych rankingów. Aby umożliwić im udział w tych zawodach należało dokonać takiej właśnie korekty.

Andrzej Markowski

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages