Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Fotografia to nasza pasja - wystawa

2014-11-21 19:14:01 (ost. akt: 2014-11-21 19:18:02)

Autor zdjęcia: Katarzyna Lewandowska

Uczestnicy Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej z gminy Górowo Iławeckie już od kilku miesięcy uczą się profesjonalnego fotografowania i obrabiania zdjęć. Efekty pracy młodzieży można zobaczyć w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim.

Młodzież już 10 miesięcy uczęszcza na zajęcia multimedialne, na których poznaje różne techniki fotografowania, budowę i funkcje aparatu oraz historię związaną z fotografią. Podczas zajęć uczestnicy także uczą się obróbki zdjęć, finalny efekt pracy młodzieży można zobaczyć w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim.

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej jest to projekt realizowany przez Stowarzyszenie NORA "Nowatorski Ośrodek Rozwoju Artystycznego" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Partnerami projektu są: Gmina Miejska Bartoszyce oraz Gmina Wiejska Górowo Iławeckie.

Koordynatorem projektu "Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej" jest Daniel Ziemacki, dzięki, któremu uczestnicy aktywizują się zawodowo jak i społecznie, co dało im szanse na rozwój swoich umiejętności, pasji np. poprzez udział w warsztatach multimedialnych.Warsztaty prowadzili: Tomasz Pisarski, opiekunem grupy jest: Katarzyna Lewandowska.

Grupa młodzieży uczestnicząca w warsztatach multimedialnych składa się z 9 osób: Weronika Szczęsna, Katarzyna Subocz, Sylwia Chomej, Maja Hetman, Krzysztof Koziatek, Mariusz Demidiuk, Agnieszka Iwanowicz, Dominik Wąsewicz, Dawid Butkiewicz. W warsztatach multimedialnych wzięły udział także dwie wolontariuszki: Alina Skrzypa i Marta Migas.

Uczestnicy zajęć multimedialnych wraz z instruktorem i opiekunem grupy podczas pracy nad wykonywaniem różnorodnych i jak najlepszych zdjęć wykazywali się kreatywnością, zaangażowaniem, profesjonalizmem, pozytywnym nastawieniem. Podczas pracy nad zdjęciami młodzież odkryła w sobie pasję jaką jest fotografia co doskonale odzwierciedlają zdjęcia zrobione przez nich i umieszczone na wystawie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

W imieniu kadry MKIS i uczestników serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Gottuk - dyrektor Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim za współpracę i umieszczenie prac fotograficznych w szkole.Nowe wydanie "Gońca", niemal w całości poświęcone wyborom samorządowym,
już w kioskach!Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MKIS

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tadeo-69 #1623550 | 89.76.*.* 3 sty 2015 08:49

  To jest żałosne, tak jak żałosne są te "pstryki"- No, ale ktoś przytuli kasę, z Funduszu Europejskiego.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Bez aparatu #1576802 | 83.28.*.* 26 lis 2014 01:05

  W tej gminie to ostatnio co drugi to fotograf. Ciekawe, że im większy głąb bez szkoły i pracy to większy amator zdjęć , które załącza do donosów na Policję.! Im dłużej taki delikwent vel delikwentka stoi w kolejce Opieki po dary i zasiłek( inaczej by zdechła z głodu) tym więcej dostarcza zdjęć. Zawsze anonimowo, takie tanie podróbki Pawlika Morozowa

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Fotografia to nasza pasja #1570898 | 37.152.*.* 23 lis 2014 15:13

  wasza pasja, wasza sprawa...

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages