Czwartek, 21 września 2017. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Sparingi: Cresovia remisuje z drużyną z Knopina

2015-02-09 13:00:50 (ost. akt: 2015-02-09 13:42:11)

Po kilkunastu treningach, polegających głownie na bieganiu, piłkarze a-klasowej Cresovii Górowo Iławeckie zagrali w Bartoszycach swój pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Ich rywalem był plączący się w ogonie tabeli grupy 1 klasy okręgowej Danpol Knopin.

Cresovia prowadziła do przerwy 2:0. Gole strzelali Mateusz Wierzbowski i Piotr Korostyński. W drugiej połowie rywale trafili dwa razy i mecz zakończył się remisem.

— Jestem zadowolony z tego meczu. W pierwszej połowie zagrał ten bardziej "pierwszy" skład, po przerwie próbowaliśmy różnych ustawien w formacjach. Fajerwerków nie spodziewałem się, bo do tej pory głownie na treningach biegaliśmy — powiedział Grzegorz Błocki, trener górowian.

Skład Cresovii: Dworzański — Szypczyński, Szafran, Piechota, Mycio, Wierzbowski, Ariel Żukowski, Danilewicz, Pełkowski, Korostyński, Arkadiusz Żukowski oraz Pisarzewski, Tyryłło, Markowski, A. Popławski, Żubrowski, Tusiński, Makiełkowski.

Kolejny sparing górowianie rozegrają w Bartoszycach z Victorią (14 lutego, g. 14).

Wcześniej w klubie odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Zostało ono zaplanowane na czwartek 12 lutego w Ośrodku Kultury (g. 17).

Jednym z punktów będzie wybór nowego prezesa Cresovii. Dotychczasowy złoży dymisję, bo nie może pełnić tej funkcji i jednocześnie sprawować obowiązki miejskiego radnego (Błocki jest przewodniczącym rady).

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij