Apetyty były duże, ale skończyło się tylko remisem

2015-04-11 18:03:11(ost. akt: 2015-04-11 18:13:36)
Lider grupy 2 A klasy był pierwszym wiosennym rywalem Cresovii Górowo Iławeckie. Mimo prowadzenia do przerwy i gry w przewadze, gospodarzom nie udało się wygrać.
To był mecz na szczycie w grupie 2 - do trzeciej drużyny przyjechał lider Victoria Rychliki. Między oboma zespołami były cztery punkty różnicy.

Cesovia objęła prowadzenie w 37. minucie - gola strzelił Oktawian Popławski.

Wydawało się, że w drugiej połowie gospodarzom będzie łatwiej, bo jeszcze przed przerwą jeden z graczy Victorii został ukarany czerwoną kartką.

Niestety, nie dość, że górowianom nie udało się strzelić drugiego gola,to sami jeszcze go stracili. Goście z Rychlik wyrównali kwadrans przed końcem i wynik 1:1 utrzymał się już do końca.

Po 12 kolejkach Cresovia ma 23 punkty (bramki 30:19). Teraz górowską drużynę czekają trzy mecze wyjazdowe z rzędu z Jastrzębiem Ględy, Huraganem II Morąg i Dębem Kadyny.