Piłkarze Cresovii wreszcie wygrali tej wiosny

2015-04-25 19:44:41(ost. akt: 2015-04-25 20:33:34)
Do trzech razy sztuka. Po dwóch remisach, piłkarze Cresovii Górowo Iławeckie w końcu wygrali pierwszy mecz w rundzie rewanżowej grupy 2 A klasy.
W 14. kolejce Cresovia grała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Huraganem II Morąg. Wygrała 1:0. Jedyną bramkę w 50. minucie zdobył Ariel Żukowski.

Co ciekawe, trzy minuty wcześniej drużyna z Górowa Iławeckiego straciła Sławomira Mycio, który po drugiej żółtej kartce musiał opuścić boisko.

W tabeli Cresovia jest na razie wiceliderem (27 pkt, bramki 31:19), ze stratą trzech punktów do Victorii Rychliki, ale reszta drużyn z tej grupy swoje mecze rozegra w niedzielę.

Natomiast w następnej kolejce górowianie zagrają na wyjeździe z Dębem Kadyny (1 maja). Będzie to trzecie z rzędu spotkanie "Sovii" na boisku rywala.

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. mieszkaniec #1723571 | 81.15.*.* 27 kwi 2015 22:02

co dzieje się z murawą na stadionie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto jest za to odpowiedzialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!Ta murawa ma dopiero 8 m-cy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!A wygląda jak pastwisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kos ztowała setki tysięcy złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Czy ktoś za to odpowie bo to jest zwyczajne marnotrawstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ten finał się nie odbędzie z powodu stanu nawierzchni to będzie kompromitacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! na cale województwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2. górowiak #1723726 | 79.187.*.* 28 kwi 2015 08:05

SMUTNO JEST ALE KTOŚ MUSI BYĆ ODPOWIEDZIALNY ZA TAKI STAN. TO JEST ZDECYDOWANIE ZANIEDBYWANIE OBOWIĄZKÓW. DLACZEGO NIKT TEGO NIE WIDZI, CZY NIE CHCE WIDZIEĆ (TU NASUWAJĄ SIĘ PEWNE PODEJRZENIA) ZA ZMARNOWANIE PIENIĘDZY TAK WIELKICH MOŻE BYĆ KTOŚ POCIĄGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI. ALE JESZCZE JEST CZAS NA DZIAŁANIE ,PANOWIE NIE JESTEŚCIE WOLONTARIUSZAMI ,BIERZECIE NASZE PODATNIKÓW PIENIĄDZE .

3. strona Huraganu #1722898 | 79.187.*.* 27 kwi 2015 07:34

Pierwszy raz morążanie rozegrali swój mecz w ramach rozgrywek A Klasy na stadionie w Morągu. Od niepamiętnych też czasów trener drużyny rezerw miał do dyspozycji pełną osiemnastkę meczową, w tym powracającego do grania Kamila Mędrzyckiego. Niestety to było za mało na dość dobrze zorganizowaną drużynę Cresovii, która co ciekawe była dopingowana przez liczną grupę swoich najwierniejszych kibiców. Morążanom nie pomógł również fakt, iż od 64. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Sławomir Mycio. Goście grając w osłabieniu strzelili zwycięską bramkę w 72. minucie a jej autorem był Ariel Żukowski.

4. do tego niżej #1722403 | 213.158.*.* 26 kwi 2015 12:14