Cresovia przegrywała, ale się podniosła i zdobyła 3 punkty

2015-05-09 20:03:58(ost. akt: 2015-05-09 20:18:23)
Ważny mecz w grupie 2 A klasy wygrali piłkarze Cresovii Górowo Iławeckie. W 16. kolejce jej rywalem był MGKS Miłakowo.
- To był fajny, mądrze grający zespół. W pierwszej połowie mieli oni trzy, cztery dobre okazje, z czego jedną wykorzystali - powiedział o drużynie z Miłakowa Grzegorz Błocki, trener górowian.

Gospodarze sobotniego meczu musieli więc po przerwie odrabiać straty. I to im się udało. W 55. min wyrównał Szymon Szypczyński, a w 70. prowadzenie Cresovii dał Tomasz Szafran. Do końca już wynik nie uległ zmianie.

- W drugiej połowie wytrzymaliśmy kondycyjnie, zepchnęliśmy ich do obrony. Wpływ na wynik miały też zmiany dokonywane w naszej drużynie - powiedział Błocki. - Wygraną okupiliśmy jednak kontuzjami Ariela i Arka Żukowskich - dodał.

Cresovia wygrała 10. mecz w sezonie. Na swoim stadionie jest jeszcze niepokonana. W tabeli zajmuje 2. miejsce (33 punkty, bramki 36:21).

W następnej kolejce górowianie zagrają na wyjeździe z Pomowcem Gronowo Elbląskie.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.