Niesamowita końcówka Cresovii. Jest kolejne zwycięstwo!

2015-05-17 16:59:28(ost. akt: 2015-05-17 17:04:24)
Komplet punktów zdobyli na boisku niewygodnego Pomowca Gronowo Elbląskie piłkarze A-klasowej Cresovii Górowo Iławeckie.
Cresovia przegrywała do przerwy 0:1, ale to ona zeszła z boiska zwycięska. Dwie bramki, które dały jej wygraną 2:1, strzeliła w ostatnich minutach.

Najpierw do remisu doprowadził... trener górowskiej drużyny Grzegorz Błocki, który pojawił się na boisku na ostatni kwadrans.

A już w doliczonym czasie czwarte zwycięstwo z rzędu zapewnił walczącej o awans do klasy okręgowej Cresovii Tobiasz Ciastek.

W następnej kolejce piłkarzy z Górowa Iławeckiego czeka derbowy mecz z Wojciechami, które w tej kolejce przegrały u siebie aż 0:8 z MGKS Miłakowo.