Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Pro memoria - finał konkursu o życiu Jana Pawła II

2015-05-26 14:03:12 (ost. akt: 2015-05-26 14:07:11)

Autor zdjęcia: Paweł Pieniak

W Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Górowie Iławeckim odbył się II etap konkursu poświęconego życiu i pontyfikatowi Jana Pawła II. W górowskim gimnazjum konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Do etapu szkolnego zgłosiło się prawie sześćdziesięcioro uczniów. W drugim etapie znalazło się 12 gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Kandytach oraz Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim. Tytuł laureata zdobył uczeń z kandyckiego gimnazjum Dawid Kunicki, zaś dwa kolejne miejsca na podium przypadły uczennicom z Górowa Iławeckiego - Beacie Ostrowskiej oraz Patrycji Zajączkowskiej.

W konkursie mogli uczestniczyć również uczniowie ze szkół podstawowych oraz przedszkola. Ich zadaniem było przedstawienie w dowolnej formie plastycznej postaci Jana Pawła II. Do siedziby konkursu wpłynęło 29 prac plastycznych z czterech szkół podstawowych oraz przedszkola. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni upominkami, a wszystkie dzieła zdobiły salę, w której dokonano podsumowania konkursu.

- Miło mi, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Ilość uczestników świadczy o tym, że postać patrona naszej szkoły Jana Pawła II jest wciąż bliska nam wszystkim. Mam nadzieję, że zorganizowany przez nas konkurs na stałe wpisze się do szkolnego programu imprez. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i serdecznie gratuluję laureatom i wyróżnionym - podsumowuje dyrektor górowskiego gimnazjum Dariusz Hawrylec.

Iwona Gajżewska-Kostka

Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij


Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages