Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

XI Międzygimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Górowo Iławeckie

2015-05-28 17:26:41 (ost. akt: 2015-05-28 17:30:15)

Autor zdjęcia: BT

Już po raz jedenasty, w ramach obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, 27 maja na boisku „Orlik” przy ul. Sikorskiego odbył się Międzygimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Górowo Iławeckie. W imieniu burmistrza turniej otworzył Dariusz Hawrylec, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim.

W tym roku o puchar burmistrza rywalizowały cztery drużyny. Oprócz gospodarzy, drużyny z Gimnazjum nr 1, przybyli chłopcy z gimnazjum z Kandyt, Pieniężna oraz Bezled. Turniej rozgrywał się systemem „każdy z każdym”.

Puchar burmistrza powędrował, podobnie jak w roku ubiegłym, do Bezled. Trzecie miejsce zajęli gimnazjaliści z Pieniężna, a czwarte gimnazjaliści z Kandyt. Gospodarze turnieju, gimnazjaliści z Gimnazjum nr 1, byli „gościnni” i zajęli drugie miejsce, przegrywając z mistrzem turnieju.

Wszystkie mecze, pomimo iż były szybkie i zawzięte, to odbywały się na sportowym poziomie. Arbitrem zawodów był Stanisław Pełkowski, który panował nad młodzieńczą fantazją zawodników.

Wszystkie reprezentacje otrzymały puchary i dyplomy. Najwszechstronniejszy zawodnik każdej z drużyn otrzymał także statuetkę.

Najwszechstronniejszym zawodnikiem górowskiego gimnazjum został Mariusz Hołownia. Sportowej rywalizacji sprzyjał gorący doping kibiców, uczniów i trenerów poszczególnych drużyn.

Roman Petrecki

Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages