2. kolejka klasy okręgowej: druga wygrana Cresovii

2015-08-12 18:53:36(ost. akt: 2015-08-12 18:58:42)
Drugi mecz wygrał beniaminek z Górowa Iławeckiego w klasie okręgowej. Tym razem pokonał na wyjeździe Orlęta Reszel.
Na inaugurację sezonu Cresovia wygrała 3:0 u siebie z Polonią Lidzbark Warmiński. Teraz sięgnęła po trzy punkty na boisku rywala.

Do przerwy prowadziły Orlęta. Gospodarze trafili do siatki po rzucie karnym pod koniec pierwszej połowy.

W drugiej połowie trafiali już tylko piłkarze Cresovii. Co ciekawe, gole dla niej zdobywali ci sami piłkarze, którzy zapewnili trzy punkty w meczu z Polonią.

Do wyrównania doprowadził Szymon Szypczyński, który wykorzystał rzut karny. Wynik na 2:1 dla Cresovii ustalił w samej końcówce Mateusz Wierzbowski.

Po dwóch kolejkach górowianie mają więc komplet sześciu punktów.