Seria piłkarzy Cresovii przerwana w Piszu

2015-08-22 20:56:10(ost. akt: 2015-08-22 21:02:41)
Trzy zwycięstwa z rzędu i pozycja lidera grupy 1 - taka była sytuacja Cresovii Górowo Iławeckie po trzech kolejkach nowego sezonu. Świetna seria została jednak przerwana w Piszu.
Zaczęło się jednak znakomicie. Już w 5. minucie bramkę dla Cresovii strzelił Tobiasz Ciastek. Dwie minuty później mogło być wspaniale, ale świetnej okazji nie wykorzystał Mateusz Wierzbowski.

Przełomowe dla meczu były sytuacje z 30. i 32. minuty, kiedy to Mazur strzelił dwa gole i wyszedł na prowadzenie, które nie dość, że utrzymał do przerwy,to w drugiej połowie jeszcze podwyższał. Ostatecznie gospodarze wygrali z Cresovią 4:1.

- Wyszło w tym meczu większe doświadczenie rywali. To jednak bardzo dobry zespół - powiedział Grzegorz Błocki, trener Cresovii.

W tabeli klub z Górowa Iławeckiego zajmuje 4. miejsce. W następnej kolejce zagra u siebie z prowadzącym w lidze Danpolem Knopin (26 sierpnia, g. 17).