Cresovia nie przestaje zadziwiać. Tym razem wygrała z liderem

2015-08-26 19:49:27(ost. akt: 2015-08-26 19:53:51)
Danpol Knopin przyjechał do Górowa Iławeckiego na mecz 5. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej i... wyjechał już jako nie lider. Cresovia wygrała 2:0 i odniosła czwarte zwycięstwo w tym sezonie.
Po ostatnim gwizdku sędziego okazało się, że jednak nie taki Danpol straszny.

- Nic nie ujmując tej drużynie, bo to fajny zespół i jeszcze na pewno w lidze powalczą, ale znowu nasze przygotowanie kondycyjne dało o sobie znać. W drugiej połowie już spokojnie kontrolowaliśmy grę - ocenił Grzegorz Błocki, trener Cresovii.

Cresovia prowadziła do przerwy po golu Szymona Szypczyńskiego w 20. minucie. Wynik podwyższył (i jak sie później okazało, ustalił) zaledwie kilkanaście sekund po zmianie stron Tobiasz Ciastek.

To czwarty wygrany w tej rundzie mecz górowian. Po pięciu kolejkach drużyna ma na koncie 12 punktów i jest wiceliderem grupy 1. W następnej kolejce Cresovia zagra na wyjeździe ze Startem Kruklanki (14. miejsce).