Cresovia wciąż wiceliderem w klasie okręgowej

2015-08-30 18:00:09(ost. akt: 2015-08-30 18:03:55)
Cresovia (niebieskie koszulki) wygrała w tej rundzie już pięć razy. Na zdjęciu jej niedawny mecz z Danpolem Knopin

Autor zdjęcia: Archiwum

W 6. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Cresovia Górowo Iławeckie wygrała na wyjeździe z innym beniaminkiem Startem Kruklanki.
To już piąta wygrana Cresovii w tej rundzie. Zwycięstwo 3:0 w Kruklankach zapewniły jej gole Tobiasza Ciastka (w pierwszej połowie), Arkadiusza Żukowskiego i Sławomira Mycio (oba po przerwie).

W pierwszej połowie rzutu karnego podyktowanego dla górowian nie wykorzystał Szymon Szypczyński.

W tabeli Cresovia jest na 2. miejscu. Ma 15 punktów, tylko jeden mniej niż prowadzący Mazur Pisz.

W następnej kolejce piłkarze z Górowa Iławeckiego zagrają u siebie z kolejnym beniaminkiem - SKS Novum Szczytno.