Krótka pucharowa przygoda Cresovii Górowo Iławeckie

2015-09-02 19:06:44(ost. akt: 2015-09-02 19:09:36)
Już na I rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski zakończyli udział piłkarze wicelidera grupy 1 klasy okręgowej.
Cresovia zagrała na wyjeździe z beniaminkiem A klasy Pamą Powodowo i przegrała 0:1 (0:0). Jedyny gol padł w drugiej minucie doliczonego czasu.

Od 15. minuty górowianie grali w dziesiątkę. Czerwoną kartkę za faul ratunkowy zobaczył bramkarz Kamil Lewandowski. Jego miejsce między słupkami zajął wówczas junior Maciej Żagiel, nominalny... napastnik.

- Pojechaliśmy okrojonym składem, zagraliśmy na nie najlepszym boisku, ale to nie powinno nas tłumaczyć. Nawet w dziesięciu mieliśmy okazje - powiedział po meczu Grzegorz Błocki, trener Cresovii.