Derby dla Cresovii po golu w doliczonym czasie

2015-09-27 17:59:32(ost. akt: 2015-09-27 18:06:50)
Mateusz Wierzbowski (z lewej) zdobył jedynego gola dla Cresovii Górowo Iławeckie w derbowym meczu z Granicą Bezledy

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W derbowym meczu w Górowie Iławeckim w 10. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej, w którym Cresovia podejmowała Granicę Bezledy, padła tylko jedna bramka.
Autorem trafienia był Mateusz Wierzbowski z Cresovii. Strzelił on gola w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Tym samym zapewnił swojej drużynie siódme zwycięstwo w tej rundzie. Po 10 kolejkach górowianie mają 22 punkty (bramki 16:9).

Dla Granicy to pierwsza porażka od trzech kolejek. Klub z Bezled pozostaje z dorobkiem 11 punktów (bramki 23:22).

W następnej kolejce Cresovia zagra na wyjeździe z Victorią Bartoszyce, a Granica będzie podejmować Pojezierze Prostki.

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. xxx #1824139 | 195.136.*.* 28 wrz 2015 11:59

Ja również popieram , że sędziowie nie byli z górnej półki , ale jeżeli chodzi o zawodników po pierwsze chce pogratulować zwycięstwa dla Cresovii, każdemu zawodnikowi za to , że zostawili tyle zdrowia na boisku to było moim zdaniem piekne widowisko walka do samego końca z jednej i z drugiej strony. Na temat czerwonej kartki powiem tak , gracz granicy nie dostał czerwonej kartki za symulowanie , tylko za następstwo swojego zachowania po tej decyzji więc nie wiem jak można mieć pretensje do sędziego, wyskoczył on do niego jak do jakiegoś gniota na imprezie wiec dostał czerwoną kartkę, a czerwona kartka dla bezled moim zdaniem mogła już paść w pierwszej połowie , bo sory chłopaki gracie fajną piłkę ale nie polega ona na tym , że połamać nogi dla swojego przeciwnika , a w niektórych sytuacjach wyglądało to tak jakby nie interesowała was piłka . Pozdrawiam i powodzenia

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2. tak sie nie podniecajcie, #1824212 | 188.146.*.* 28 wrz 2015 13:26

vikcia moze wam nieźle dokopać!

Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

1. RW #1823817 | 31.209.*.* 27 wrz 2015 20:29

Brawo Wierzba !

Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2. kibic #1823784 | 195.136.*.* 27 wrz 2015 19:51

gratuluję wygranego meczu ✌✌

3. Kibic Granicy #1823765 | 81.15.*.* 27 wrz 2015 19:22

Po pierwsze chciałbym pogratulować Cresovii zwycięstwa piłka czasami nie jest sprawiedliwa i nie zawsze wygrywa zespół lepszy na boisku ale do tego każdy już się chyba przyzwyczaił. Piłkarze jednej i drugiej drużyny dali z siebie wszystko czego nie można powiedzieć o sędziach tego spotkania którzy byli najsłabszym ogniwem tego widowiska i nie pisze tego z żalu po porażce po prostu takie są fakty. Sędzia boczny od strony trybun to jedna wielka pomyłka ten czlowiek nie powinien już nigdy sędziować. Przy każdej akcji spóżniony przez to przynajmniej dwa spalone z kapelusza ale koło 80 minuty przeszedł sam siebie gdzie ewidentnie kapitan granicy faulowany jest tuż przed polem karnym wychodząc sam na sam z bramkarzem boczny zero reakcji a główny na dodatek pokazuje mu drugą żółtą kartkę !!!!! Mam tylko nadzieję że na tym spotkaniu był obserwator i prawidłowo oceni tych panów bo sędziami nazwać ich nie można.