Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W Górowie Iławeckim rozegrali turniej w ramach Pucharu Tymbarku

2015-10-16 13:43:50 (ost. akt: 2015-10-23 21:13:18)

Autor zdjęcia: BT

Rozegrany w czwartek 15 października na górowskim, przyszkolnym Orliku ogólnopolski turniej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku w kategorii chłopców U–12 zakończył się zwycięstwem piłkarzy ze Szkoły Podstawowej w Bisztynku.

Do turnieju, który rozgrywany był na poziomie powiatu, zgłosiły się cztery szkolne drużyny reprezentujące Kandyty, Wojciechy, Bisztynek i Górowo Iławeckie.

Po rozlosowaniu kolejności meczy koordynator powiatowy turnieju, Rafał Gajdamowicz, otworzył rozgrywki słowami, w których przypomniał, że w podobnych turniejach brali udział dzisiejsi reprezentanci Polski oraz zachęcał uczniów do gry w piłkę nożną.

Kolejność drużyn w górowskim turnieju, po rozegraniu wszystkich meczy, przedstawiała się następująco: 1. SP Bisztynek, 2. SP Górowo Iławeckie, 3. SP Kandyty, 4. SP Wojciechy.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy uczestnictwa ufundowane przez dyrektora SP 2 w Górowie Iławeckim.

Koordynator wyróżnił najlepszego bramkarza — Kacpra Tobisza (Górowo Ił.) i króla strzelców, którym został Jakub Cichowski (Bisztynek). Wręczając nagrody życzył zwycięskiej drużynie udanego udziału w mistrzostwach województwa.

Bohdan TchórzPolub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages