Ligowa porażka Cresovii. Już trzeci mecz bez strzelonego gola

2015-11-07 19:18:25(ost. akt: 2015-11-07 19:23:17)
Początek meczu w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Cresovia Górowo Iławeckie/Facebook

Drugi z rzędu mecz w klasie okręgowej przegrali piłkarze Cresovii Górowo Iławeckie. W 16. kolejce nie dali rady na wyjeździe Polonii Lidzbark Warmiński.
Cresovia przegrała na boisku rywala 0:2. To druga z rzędu przegrana drużyny z Górowa Iławeckiego, a trzeci z kolei mecz, w którym nie strzeliła gola.

Po 16. kolejkach górowianie zajmują 5. miejsce w tabeli (29 pkt, bramki 23:22). Ścisk na górze jest jednak spory. Do wicelidera Czarnych Olecko strata wynosi tylko 3 punkty.

W następnej kolejce 11 listopada Cresovia zagra na swoim stadionie z prowadzącymi w tabeli Orlętami Rema Reszel.

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. kibic #1853573 | 79.187.*.* 9 lis 2015 08:33

fakt kibicowanie wzorowe ,kulturalne,momentami dowcipne po obu stronach -brawo ! Natomiast jeżeli chodzi o grę Polonii to gra dzidą w pojedynczych meczach może przy dużej dozie szczęścia jakieś punkty przyniesie ale w dalszej perspektywie może być nieciekawie . No ale powodzenia bliskiemu sąsiadowi !

2. anonim #1853389 | 195.136.*.* 8 lis 2015 20:53

W pierwszej połowie Cresovia w ogóle nie istniała, Polonia miała zdecydowaną przewagę, druga połowa była bardziej wyrównana, ale zwycięstwo Polonii nie podlega żadnej dyskusji, wynik 2:0 to najmniejszy wymiar kary, kto był na meczu to widział :) Warto też podkreślić że na trybunach panowała fantastyczna atmosfera, na takie mecze warto przychodzić.

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. obserwator #1853150 | 164.127.*.* 8 lis 2015 14:42

to były mecze wyjazdowe i trudno tam było być faworytem. Gdyby z Reszlem Cresovia zagrała tak jak w Lidzbarku w drugiej połowie ( gdzie Polonia praktycznie nie istniała) to o wynik jestem spokojny.

1. widz #1853102 | 81.15.*.* 8 lis 2015 13:40

Panowie zawodnicy Cresovii zajmijcie się trenowaniem a nie robieniem "szoł" wokół meczu, bo jak napisał HAHA niżej farcik się skończył, a styl gry nie napawa optymizmem...

1. lidzbark #1853088 | 178.43.*.* 8 lis 2015 13:14

jeszcze Reszel wam wbije 10 bramek i bedzie git .

Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz