Lider okazał się bezlitosny dla piłkarzy z Górowa

2015-11-11 16:34:31(ost. akt: 2015-11-11 16:41:12)
Łukasz Pisarzewski (na pierwszym planie) strzelił jedynego gola dla Cresovii Górowo Iławeckie w meczu z Orlętami Reszel

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Wysoką porażką gospodarzy zakończył się mecz 17. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej, w którym Cresovia Górowo Iławeckie podejmowała lidera Orlęta Reszel.
Cresovia uległa rywalowi aż 1:6 (1:2). Jedynego gola dla gospodarzy strzelił przy wyniku 0:2 Łukasz Pisarzewski, który wykorzystał rzut karny.

- Bez dwóch zdań, Orlęta były poza naszym zasięgiem. W pierwszej połowie szybko zdobyły dwie bramki, podobnie było po zmianie stron - powiedział Grzegorz Błocki, trener gospodarzy.

- Za to jaką atmosferę na stadionie zrobili kibice obu drużyn! Było śpiewanie hymnu, świetna oprawa. Pierwsza liga by się tego nie powstydziła - chwalił kibiców Błocki.

Drużyna z Górowa Iławeckiego zakończyła serią czterech spotkań bez zwycięstwa, w tym trzech porażek z rzędu. Przerwę zimową Cresovia spędzi na 5. miejscu (29 pkt, bramki 24:28).