Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

X Turniej Straży Granicznej

2015-11-23 07:45:24 (ost. akt: 2015-11-23 07:47:46)

Autor zdjęcia: BT

Przeprowadzony w sobotę 21 listopada w Górowie iławeckim, już po raz dziesiąty, Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zakończył się zwycięstwem drużyny Centrum Szkolenia Straży Granicznej z Kętrzyna.

W turnieju wzięło udział jedenaście zespołów reprezentujących placówki SG Dubeninki, Gołdap, Banie Mazurskie, Węgorzewo, Barciany, Sępopol, Bezledy, Braniewo, Górowo Iławeckie oraz dwie drużyny z Kętrzyna – Komenda Oddziału i Centrum Szkolenia Straży Granicznej.

Po wylosowaniu drużyn i kolejności meczy komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk Sławomir Ciok przywitał zgromadzonych na hali Szkoły Podstawowej nr 2 zawodników i ogłosił początek turnieju.

Zawodnicy wykazali duże zaangażowanie i wolę walki, więc mecze były ciekawe i nie zabrakło w nich emocjonujących momentów. Ostatecznie do finału awansowały drużyny z Centrum Szkolenia i Sępopola.

Finałowy mecz wygrała ekipa z Centrum Szkolenia SG z Kętrzyna. Niemniej, należy zaznaczyć, każdy zespół walczył ambitnie dowodząc, że funkcjonariusze są w doskonałej kondycji fizycznej i mają wolę walki.

Każda z drużyn otrzymała puchar, a trzy pierwsze jeszcze medale. Puchary za najwięcej strzelonych bramek otrzymali Sławomir Mandywel z PSG Bezledy i Daniel Fedczak z PSG Barciany. Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Skorupskiego z Centrum Szkolenia SG.

Organizatorem górowskiego turnieju był Komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk SG Sławomir Ciok. Natomiast głównym sponsorem był Zarząd Oddziałowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Kętrzynie.

Bohdan Tchórz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages