Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W marcu początek czwartej edycji Grand Prix w tenisie stołowym

2016-02-12 10:18:22 (ost. akt: 2016-02-12 10:27:11)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Na 12 marca wyznaczono pierwszy turniej kolejnej edycji rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym. Pingpongiści spotkają się w Górowie Iławeckim sześciokrotnie.

Wstępny terminarz zakłada przeprowadzenie sześciu turniejów: 12 marca, 2 kwietnia, 1 maja, 3 września, 1 października oraz 5 listopada. Zmianie ulegnie program każdych zawodów. Do tej pory rywalizacja open odbywała się na końcu, ale teraz przesunięto ją na początek.

Każde zawody będą więc wyglądać następująco: g. 10 — turniej z udziałem wszystkich chętnych (open), g. 11.30 — dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, a także kobiety i mężczyźni (amatorzy). Zapisy przyjmowane będą w dniu turniejów.

Każdy turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym — do dwóch przegranych spotkań. W pierwszym odbędzie się ogólne losowanie bez rozstawień, zaś w kolejnych zawodach w losowaniu rozstawiać się będzie 4 zawodniczki/zawodników, którzy w poprzednich turniejach zgromadzili łącznie największą liczbę punktów. Poszczególne pojedynki rozgrywane będą do 3 wygranych setów, zaś po pierwszej porażce do 2 wygranych setów.

Organizatorami IV Grand Prix są: Urząd Miasta w Górowie Iławeckim, Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim (fundatorzy części nagród), Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 (udostępnienie bazy) oraz Miejsko–Gminne Stowarzyszenie Bałga (przeprowadzenie i sędziowanie rozgrywek).

Wszelkich informacji o Grand Prix udziela Andrzej Markowski (tel. 664 158 562, e-mail: markand@interia.pl). W tym miejscu możesz zobaczyć wyniki końcowe III edycji rozgrywek.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages