Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Kobiece drużyny zagrały w turnieju siatkarskich "trójek"

2016-05-04 10:18:37 (ost. akt: 2016-05-04 10:36:47)

W hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim, za namową siatkarek, które brały już w przeszłości udział w górowskich turniejach, ekipa Teamu Cresovia Górowo Iławeckie zorganizowała II Kobiecy Turniej Trójek Siatkarskich.

W zawodach wystąpiło 11 zespołów z Lidzbarka Warmińskiego, Płoskini, Bartoszyc, Ornety, Kamieńca oraz Górowa Iławeckiego.

Po rozegraniu meczów grupowych oraz czterech ćwierćfinałów, do fazy półfinałowej awansowały: Red Lips z Płoskini, Fortunate Orneta, Al–Med Bartoszyce oraz Team Cresovia II Górowo Iławeckie.

Po zaciętych meczach do ścisłego finału awansowały zespoły Red Lips oraz Al-Med. Po bardzo emocjonującym meczu nieco więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki Red Lips i to one zwyciężyły w dwóch setach 2:0 (21, 22), tym samym zostając drugimi zwyciężczyniami Kobiecego Turnieju Trójek Siatkarskich.

Należy zaznaczyć, że poziom sportowy drużyn był bardzo wysoki i zaskoczył organizatorów, jak również kibiców. Zaskoczyły też poziom ambicji, woli walki i charakter, jakimi wykazywały się zawodniczki w każdej akcji. Wszyscy obecni na turnieju zwróciło uwagę, że taką inicjatywę należy kontynuować.

Wielkie podziękowania należą się organizatorom turnieju oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim, który zabezpieczył i udostępnił obiekt do przeprowadzenia zawodów.

Końcowa kolejność
1. Red Lips Pieniężno (Joanna Makarenek, Beata Olszewska, Marta Olszewska)

2. Al–Med Bartoszyce

3. Fortunate Orneta

4. Team Cresovia II Górowo Iławeckie

5. Babski Team (Górowo Iławeckie)

6. Team Bartoszyce

7. Tęcza Kamieniec

8. Team Cresovia III Górowo Iławeckie

9. Łinx (Górowo Iławeckie)

10. Malinki (Górowo Ił., Lidzbark Warm.)

11. Team Cresovia I Górowo Iławeckie


Jerzy TatolCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages