Cresovia zaczęła dobrze, ale potem strzelał tylko Wilczek

2016-05-28 18:55:02(ost. akt: 2016-05-28 18:58:42)

Autor zdjęcia: Facebook/Cresovia Górowo Iławeckie

W 27. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Cresovia Górowo Iławeckie zagrała na wyjeździe z Wilczkiem Wilkowo i chociaż dobrze zaczęła mecz, to z kompletu punktów cieszyli się gospodarze.
Do przerwy było 1:1. Prowadzenie objęła drużyna z Górowa Iławeckiego. Bramkę dla niej strzelił Tobiasz Ciastek.

Wilczek wyrównał jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie objął prowadzenie, którego nie oddał już do końcowego gwizdka. Tym samym piłkarze z Wilkowa wygrali 2:1.

Dorobek punktowy Cresovii to wciąż zatem 46 "oczek" (bramki 55:42). W następnej kolejce górowian czekają trzecie i ostatnie w tej rundzie derby powiatu - będą podejmować Łynę Sępopol.