Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Dzień Dziecka w szkole, na sportowo i artystycznie

2016-06-02 14:04:35 (ost. akt: 2016-06-02 14:08:15)

Autor zdjęcia: BT

Pod znakiem sportu i prezentowaniu swoich talentów artystycznych minął Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim.

O tym, że nie będzie zwyczajnych zajęć dydaktycznych wszyscy wiedzieli od dawna. Natomiast nie było wiadomo, co zostało zaplanowane na ten szczególny dzień.

Rankiem 1 czerwca wszystko było jasne. Młodsze dzieci razem ze swoimi wychowawcami i opiekunami udały się na przyszkolny Orlik, aby wziąć udział w przygotowanym dla nich turnieju sportowym, a starsze zajęły salę gimnastyczną, by tutaj zająć się pracami artystycznymi.

Turniej sportowy, po pełnych emocji konkurencjach, rozegranych przy gorącym dopingu kolegów-kibiców, zakończył się rozdaniem dyplomów dla poszczególnych klas. Starsi zaś uczniowie prezentowali przed komisją wykonane prace plastyczne i śpiewali własne piosenki napisane pod popularne melodie.

Święto w szkole zakończyło się wspólną degustacją lodów.

Warto jeszcze nadmienić, że poprzedniego dnia dzieci z klas pierwszych SP 2 miały swoje małe święto, którym było uroczyste pasowanie na czytelnika szkoły.

Bohdan Tchórz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages