Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Toprzyny. Lekcje ekonomii z SKO

2016-06-07 11:17:21 (ost. akt: 2016-06-07 11:21:48)

Wakacje tuż, tuż, a letnie wyjazdy, wiadomo, związane są z kosztami. Dlatego na chwilę przed wypoczynkiem warto przypomnieć zasady ekonomii, planowania wydatków i przede wszystkim, zasady oszczędzania.

SKO działające w szkole w Toprzynach cały rok dba o fundusze uczniów, a w poniedziałek 6 czerwca zorganizowało cykl zajęć z ekonomii.

Tematy były następujące: jak oszczędzać w banku, pieniądze ze śmieci, czyli dlaczego należy racjonalnie gospodarować surowcami wtórnymi, reklamacji nie uwzględnia się, czyli o prawach i obowiązkach konsumenta. Odświeżyły one i utrwaliły ekonomiczne nawyki.

Liczba uczniowskich kont założonych w Szkolnej Kasie Oszczędności, zgromadzone fundusze i aktywność na ekonomicznych zajęciach świadczą o tym, że uczniowie Szkoły Filialnej w Toprzynach doskonale wiedzą, że oszczędzanie zwyczajnie się opłaca.

Dorota BaranCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages