Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Ktoś rozpuścił plotkę o znalezieniu szczątków Adama Hołody

2016-06-09 21:30:14 (ost. akt: 2016-06-11 21:10:16)

Autor zdjęcia: Krystyna Hołody

W miniony weekend krążyła w Górowie Iławeckim, Kandytach i Bukowcu plotka o znalezieniu szczątków Adama na dnie opróżnionego właśnie z wody gruszynieckiego stawu. Bzdura bez ziarenka prawdy.

To w ciągu ostatnich dwóch lat kolejna taka sytuacja. Ze względu na okoliczności - okrutna igraszka uczuciami zainteresowanych osób. Gdy dotarła do mnie, na moment spopieliła nadzieje.

Jednak ochłonąwszy, przypomniałam sobie słowa funkcjonariuszy policji w Bartoszycach, odpowiedzialnych w naszym powiecie za poszukiwania zaginionych osób, których życzliwość i zaangażowanie daleko przekraczają zawodowe ramy.

- Pani Krystyno – zapewniali. - Jak tylko będzie coś nowego, pani jako matka pierwsza się o tym dowie.

Ufam im. Przez cały czas jesteśmy w stałym kontakcie. Teraz też najpierw do nich zadzwoniłam. Usłyszałam w odpowiedzi: - Nic nam nie wiadomo o tej sprawie.

Jeszcze kilka telefonów i miałam niezbite dowody, że znowu ktoś sobie „zażartował”, całkowicie wysysając historię z palca. Nie wiem, kto to zrobił i dlaczego. Zostawiam to jego sumieniu.

Natomiast do Was, życzliwie zainteresowani, mam ogromną prośbę. Gdyby w przyszłości taka sytuacja miałaby się jeszcze powtórzyć, proszę - nie dajcie się wkręcić w jej tryby. Zignorujcie ją.

Zapewniam Was, że bez względu na to, kiedy i czym zakończą się poszukiwania Adama, na pewno zostaniecie o tym poinformowani przez policję i rodzinę. Po prostu jesteśmy Wam to winni.


Wszystkiego dobrego :-).

Krystyna HołodyCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages