Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Zakończyliśmy rok szkolny

2016-06-25 18:11:22 (ost. akt: 2016-06-26 10:39:56)

Autor zdjęcia: BT

Piątek 24 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego 2015/2016. Tego dnia niemal tysiąc uczniów czterech górowskich szkół odebrało świadectwa i udało się na wakacyjny odpoczynek.

Niektórzy z nich, prócz świadectw, mogli pochwalić się rodzicom jeszcze listami pochwalnymi i nagrodami rzeczowymi otrzymanymi za bardzo dobre wyniki w nauce czy osiągnięcia w sporcie i konkursach pozaszkolnych. Nieliczna grupka wakacje spędzi na szlifowaniu wiedzy z przedmiotów z którymi sobie nie poradzili.

Zakończenie roku szkolnego w Górowie Iławeckim to swego rodzaju święto nauki. Ulicami przechadzają się wesołe i uśmiechnięte grupki odświętnie ubranych dzieci i młodzieży. Wielu z nich niesie w ręku kwiaty, a potem powiewające na wietrze świadectwa. Często towarzyszą im także rodzice. Wszystko to sprawia, że atmosfera w mieście jest zaiste świąteczna.


Fotografie:
- Bartłomiej Matoszko
- Michał Tchórz
- Bohdan Tchórz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages