Pierwszy strzelił rywal, ale potem trafiała już tylko Cresovia

2016-10-08 19:00:34(ost. akt: 2016-10-08 19:07:03)

Autor zdjęcia: Facebook/Cresovia Górowo Iławeckie

Od pięciu kolejek niepokonana jest Cresovia Górowo Iławeckie. W 12. serii spotkań pewnie wygrała ona na boisku w Dźwierzutach.
Cresovia pokonała beniaminka 5:1 (1:1). Pierwsi gola strzelili gospodarze, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Sławomir Mycio.

W drugiej połowie padły jeszcze cztery gole, wszystkie autorstwa piłkarzy z Górowa Iławeckiego. Dwa trafienia zdobył Daniel Wierzbowski, po razie do siatki rywali trafili Ariel Żukowski oraz Szymon Pełkowski.

Cresovia ma zatem 16 punktów (4-4-4, bramki 19:12) i miejsce w środku tabeli. W następnej kolejce górowianie zagrają u siebie z kolejnym beniaminkiem - MKS Ruciane-Nida.