Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Dziękujemy wam, drodzy nauczyciele

2016-10-15 09:20:28 (ost. akt: 2016-10-15 09:26:53)

Autor zdjęcia: BT

Dzień Edukacji Narodowej (Dzień Nauczyciela) to okazja do podziękowania za trud włożony przez pedagogów i wychowawców w wyedukowanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

W Górowie Iławeckim święto edukacji obchodzone było 13 i 14 października. 13 świętowała szkoła podstawowa, 14 – pozostałe. Łącznie życzenia nauczycielom składało niemal tysiąc uczących się na wszystkich poziomach edukacji.

Podczas uroczystych apeli, w których wzięli udział także zaproszeni goście, przyjaciele i dobroczyńcy szkół wypowiedzianych zostało wiele życzliwych i ciepłych słów, skierowanych do tych, którzy codziennie starają się dbać o to, by: „Takie były Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”, o czym przypomniał Krzysztof Marek Nowacki, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w swoim liście skierowanym do dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, pracowników oświaty województwa warmińsko–mazurskiego z okazji święta.

Kwiaty i życzenia na ręce dyrektorów szkół skierował także burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka, który z okazji Dnia Edukacji Narodowej odwiedził każdą z górowskich szkół.

Bohdan TchórzCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages