Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Olimp przed Boćkiem w IV Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1

2016-12-14 09:33:45 (ost. akt: 2016-12-14 09:38:52)

Autor zdjęcia: Paweł Pieniak

Wygraną UKS Olimp z Bartoszyc zakończył się IV Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Górowie Iławeckim. Sześć drużyn dziewcząt walczyło o zwycięstwo w imprezie, która na stałe zagościła w kalendarzu sportowym miasta.

Tym razem uczestnikami turnieju były dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego (UKS) Green Volley Ełk, MKS MOSiR Kętrzyn, UKS Olimp Bartoszyce oraz gospodynie, czyli UKS Bociek z Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim.

Gośćmi turnieju byli: Jacek Kostka (burmistrz Górowa Iławeckiego), Piotr Baczewski (prezes Stowarzyszenia Jesteśmy Razem), ppłk Sławomir Ciok (komendant Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim), Mirosław Tchórz (dyrektor SP nr 2 w Górowie Iławeckim).

Wszyscy w swoich wystąpieniach zgodnie stwierdzili, że cieszy ich dobry klimat wokół siatkówki i sportu w Górowie Iławeckim. Daje to młodzieży możliwość ciekawego spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich pasji. Jednocześnie sport uczy dyscypliny, kreatywności i charakteru, co jest bardzo pomocne w dorosłym życiu.

Po pięciu godzinach i 10 zaciętych meczach kolejność drużyn była następująca: 1. UKS Olimp Bartoszyce, 2. UKS Bociek Górowo Iławeckie, 3. UKS Green Volley I Ełk, 4. UKS Green Volley II Ełk, 5. MKS MOSiR I Kętrzyn, 6. MKS MOSiR II Kętrzyn. Najlepszą zawodniczką turnieju została Urszula Bobel z UKS Olimp.

Serdecznie dziękuję sponsorom: Janinie Zdunek, Jerzemu Oleszkiewiczowi, Grzegorzowi Lewandowskiemu, Grzegorzowi Błockiemu, Henrykowi Wielebie i Władysławowi Wiencowi, dzięki którym turniej miał właściwą oprawę.

Także wiceprezesowi PZPS Pawłowi Papke, prezesowi WMZPS Jerzemu Mrozowi za przekazanie nagród dla uczestników. Sędziom turnieju: Jerzemu Tatolowi, Marcinowi Kawieckiemu i Zbigniewowi Wiszniewskiemu, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek oraz internetowej Telewizji Górowo za oprawę medialną.

Osobne podziękowania należą się opiekunom drużyn biorącym udział w turnieju, trenerowi UKS Bociek Rafałowi Narkiewiczowi za pracę z dziewczętami oraz samym zawodniczkom za twardą walkę. Gratuluję też Natalii Wierzbowskiej, która została najlepszą zawodniczką UKS Bociek.

Dariusz Hawrylec


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: pieniakp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages