Trzysetowa porażka górowskich siatkarzy w III lidze mężczyzn

2016-12-18 19:36:04(ost. akt: 2016-12-18 19:40:21)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Nie udał się siatkarzom Teamu Cresovia Górowo Iławeckie wyjazdowy mecz 4. kolejki ligi wojewódzkiej mężczyzn. Zagrali w nim z faworytem rozgrywek KPS Olsztyn.
Drużyna z Górowa Iławeckiego przegrała w trzech setach. Pierwszą partię gospodarze wygrali 25:15, a kolejną jeszcze wyżej, bo 25:10. Set nr trzy okazał się być ostatnim. KPS zwyciężył w nim 25:22.

Był to trzeci mecz Teamu Cresovia w tym sezonie ligi wojewódzkiej. Drużyna ma w dorobku jedno zwycięstwo oraz dwie porażki.