Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Straż graniczna zagrała w górowskiej hali. Wygrała placówka z Sępopola

2016-12-19 08:45:18 (ost. akt: 2016-12-19 08:51:48)

Autor zdjęcia: BT

W bojowej atmosferze i przepełniony sportowymi emocjami odbył się w sobotę 17 grudnia w Górowie Iławeckim 11. turniej halowej piłki nożnej o puchar komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Biorące udział w turnieju drużyny reprezentowały jednostki SG z Sępopola, Gołdapi, Węgorzewa, Górowa Iławeckiego, Barcian, Braniewa, Kętrzyna i Grzechotek.

Turniej otworzył komendant PSG Górowo Iławeckie ppłk Sławomir Ciok. Przywitał zawodników i życzył im gry bez urazów, a wygrać mieli najlepsi.

Wszystkie drużyny, a było ich 10 (około stu zawodników), wykazały się dużą ambicją oraz wolą sportowej rywalizacji, co przełożyło się na to, że mecze były dynamiczne, a momentami nawet bardzo emocjonujące.

Pierwsze trzy miejsca zajęły: 1. PSG Sępopol, 2. PSG Węgorzewo, 3. Braniewo. Zwyczajowo organizatorzy nagrodzili wyróżniających się zawodników, którymi zostali: Rafał Koleśnik (PSG Węgorzewo, najlepszy bramkarz), Łukasz Sarkowicz (PSG Braniewo, najlepszy zawodnik) oraz Przemysław Mazurek (PSG Sępopol, król strzelców).

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale za zdobyte miejsca, a zawodnicy wyróżnieni specjalne statuetki.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages