Trzy punkty piłkarzy Cresovii w zaległym meczu z Wilczkiem. ZDJĘCIA

2017-03-17 10:23:06(ost. akt: 2017-03-20 09:14:54)
Dwie bramki dla Cresovii strzelił Daniel Wierzbowski

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Wilczek Wilkowo był pierwszym rywalem Cresovii Górowo Iławeckie w ligowym meczu klasy okręgowej. Rozegrany na górowskim stadionie mecz był zaległym spotkaniem 16. kolejki.
Cresovia wygrała z Wilczkiem 3:1 (1:1). Pierwszego gola strzelili goście, a konkretnie Mariusz Grabowski, który trafił w 27. minucie.

Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą. W polu karnym faulowany był Paweł Szymański, a w 43. minucie rzut karny wykorzystał Daniel Wierzbowski.

Ci sami zawodnicy zapewnili górowskiej drużynie kolejne bramki. Szymański swoją zdobył w 64. minucie, a młodszy z braci Wierzbowskich w 71.

Cresovia wygrała po raz 6. w sezonie. Ma teraz 23 punkty i bilans bramek 30:21. W następnej kolejce zagra u siebie z SKS Szczytno.