Cresovia znowu zwycięska, choć ze Szczytnem musiała odrabiać straty

2017-03-24 10:44:13(ost. akt: 2017-03-27 09:38:44)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W 18. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Cresovia Górowo Iławeckie zagrała u siebie z SKS Szczytno.
Do przerwy kibice nie zobaczyli bramek. Te zaczęły padać dopiero w drugiej połowie.

Pierwsi trafili do siatki goście i od 50.minuty prowadzili 1:0. Kolejne bramki zdobywali już jednak piłkarze Cresovii. Dwa gole strzelił dla gospodarzy Daniel Wierzbowski (z rzutu wolnego, a później z karnego) i górowianie wygrali 2:1.

Cresovia ma teraz 26 punktów (7-5-6, bramki 32:22). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z prowadzącymi w tabeli Błękitnymi Pasym.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. kibić #2210613 | 188.146.*.* 27 mar 2017 23:23

dla naszych piłkarzy wychodzą lepiej drugie połowy ,pochwały dla młodych zawodników bardzo dobrze się spisują chociaż ,żagiel słabo zagrał ale młody dworus i hołownia ok kibiców Cresovii zapraszam na środek trybuny bo tam w koncie słabo ich słychać i oprawe taka na Mazura jak z Reszlem potrzeba nam

2. Andrzej M. #2210494 | 195.136.*.* 27 mar 2017 20:21

Bardzo cieszą 3 pkt, które "wydarte" zostały drużynie ze Szczytna. O tym, że jest to lepsza drużyna aniżeli z rundy jesiennej świadczyć może fakt efektownego zwycięstwa nad Victorią. Wielki szacunek dla naszych zawodników za determinację i wolę walki, Ogromne brawa dla Daniela Wierzbowskiego za 2 piękne bramki. Jednak to co zrobił Adrian Dworzański w ostatnich minutach meczu, to jest niesamowite... Jak on odbił ten strzał i uchronił mecz przed zremisowaniem ? Brawo Adrian, Brawo cała Drużyna

odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. Obserwator #2209979 | 195.136.*.* 27 mar 2017 08:47

Rozumiem że zdjęcie przedstawia drużynę Cresovi na tle nowego stadionu, ale zapytam czy to jest ta nowa murawa? Jeżeli tak to niczym nie różni się od zwykłej łąki....

Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

1. do kibolka #2209786 | 5.172.*.* 26 mar 2017 18:25

Powiem Ci ,że niepotrzebnie się napinasz na Victorię gdyż między naszymi zawodnikami a Victorią nie ma żadnych kwasów a powiem więcej w większosci to są koledzy.

Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (-1)