Cresovia pożegnała swojego kapitana Tomasza Szłapaka. ZOBACZ ZDJĘCIA

2017-06-12 09:19:09(ost. akt: 2017-06-12 09:41:01)
Tomasza Szłapaka (z prawej) żegna prezes Cresovii Grzegorz Danilewicz

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Przed sobotnim meczem 29. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Cresovia Górowo Iławeckie — Czarni-Unia Olecko gospodarze pożegnali swojego wieloletniego zawodnika i kapitana Tomasza Szłapaka.
Uroczystość miała miejsce przed rozpoczęciem sobotniego spotkania ligowego z Czarnymi-Unią Olecko. Tomasza Szłapaka żegnali zarząd Cresovii, koledzy z boiska oraz kibice górowskiej drużyny.

Obrońca gospodarzy na boisku pozostał do 75. minuty. Wtedy zmienił go Mateusz Bojarski.

Przypomnijmy, że w 2016 roku Tomasz Szłapak wygrał plebiscyt "Gońca Bartoszyckiego" na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu. Został także wybrany Sportowcem Roku w Górowie Iławeckim.

Miłą atmosferę w sobotę zepsuła jedynie porażka Cresovii. Gospodarze przegrali z drużyną z Olecka 0:1 po golu Arkadiusza Cichockiego w 36. minucie.