Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Koniec roku szkolnego w Górowie Iławeckim

2017-06-24 08:29:30 (ost. akt: 2017-06-24 08:31:25)

Autor zdjęcia: BT

Często o Górowie Iławeckim słyszymy, że jest to miasto uczących się. Tak jest w istocie. W Górowie Ił., poczynając od przedszkola, a na szkołach średnich kończąc, razem uczy się niemal tysiąc uczniów, co czyni miasto ważnym ośrodkiem naukowym naszego województwa.

Odświętnie ubrani uczniowie, razem ze swoimi pedagogami i rodzicami rankiem 23 czerwca zebrali się w swoich „alma mater”, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się z kolegami, wychowawcami, zaproszonymi gośćmi i odebrać świadectwa, a także zasłużone nagrody. Był to też ostatni dzień w szkole przed długo oczekiwanymi wakacjami.

Przedszkole i szkoły odwiedzili, między innymi, burmistrz Górowa Iławeckiego p. Jacek Kostka i wicemarszałek naszego województwa p. Miron Sycz. Życząc uczniom udanych wakacji przypomnieli także o wdrażanej właśnie reformie oświaty i nowych wyzwaniach, które oczekują uczących się, od najmłodszych do najstarszych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages