Mecz na szczycie III ligi siatkarzy w Górowie Iławeckim zakończył się w trzech setach

2017-12-03 19:06:44(ost. akt: 2017-12-03 19:15:12)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Dwie niepokonane po dwóch kolejkach III ligi siatkarzy drużyny zagrały ze sobą w 3. kolejce w Górowie Iławeckim. Rywalem gospodarzy był KPS Gietrzwałd.
Obie drużyny wygrały swoje wcześniejsze spotkania. W tabeli prowadził Klub Przyjaciół Siatkówki, który w dwóch meczach nie stracił nawet seta. Team Cresovia był drugi.

Niedzielny mecz w Górowie Iławeckim zakończył się wygraną gości. Zwyciężyli oni 3:0 (19, 19, 19). Tym samym po trzech kolejkach mają komplet punktów.

Team Cresovia zrehabilitować się za pierwszą w sezonie porażkę postara się w następnej kolejce. Zagra w niej na wyjeździe z Pałacem Kamieniec (9 lub 10 grudnia).