Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Centrum Barka wyróżnione znakiem "Produkt Warmia Mazury"

2017-12-12 18:07:02 (ost. akt: 2017-12-12 18:09:12)

Autor zdjęcia: Centrum BARKA

W Olsztynie odbyła się IX Gala "Produkt Warmia Mazury". Wśród wyróżnionych było Centrum Barka z Górowa Iławeckiego.

W olsztyńskim Hotelu "Omega" Piotr Baczewski, szef Barki, odebrał certyfikat w kategorii usługa społeczna.

"Produkt Warmia Mazury" jest prestiżowym wyróżnieniem, przyznawanym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Otrzymują je instytucje i osoby prywatne, które swoimi działaniami wzbogacają region Warmii i Mazur. Stowarzyszenie "Jesteśmy Razem" znalazło się wśród ośmiu podmiotów, które spełniły wymagania i zostały uznane za godne naśladowania. Wyróżnienie potwierdza gwarancję jakości i świadczy o zaangażowaniu wkładanym w rozwój społeczny i gospodarczy regionu.

- Serdecznie dziękuję za to wielkie wyróżnienie dla naszego magicznego Centrum, do którego wszystkich zapraszam. Stało się ono inspiracją dla wielu tego typu inicjatyw na terenie województwa i nie tylko. Chciałem przede wszystkim podziękować naszej kadrze, bez nich nie byłoby tego sukcesu. Serdecznie Wam dziękuję - powiedział po otrzymaniu nagrody Piotr Baczewski.

Wielu zgromadzonych gości podkreślało, że "Produkt Warmia Mazury" to powszechnie uznana marka. Cieszymy się, że Centrum Barka od teraz jest jej zasłużoną częścią.

- Produkt Warmia Mazury bardzo dobrze promuje nasze województwo, ale przede wszystkim świadczy o pasji, zaangażowaniu i jakości tego, co robicie na co dzień. O walorach, które wyróżnia region warmińsko-mazurski, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Cieszymy się, jako samorząd województwa, że możemy liczyć na państwa partnerstwo w promowaniu regionu - mówił marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Centrum, BarkaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: CentrumBARKA

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Z gminy Górowo Iławeckie #2396693 | 83.6.*.* 12 gru 2017 21:59

  No, Brawo. Panie Piotrze, robi pan świetną robotę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages