Team Cresovia Górowo Iławeckie rozegrał zaległy mecz w III lidze siatkarzy

2018-01-27 21:11:29(ost. akt: 2018-01-27 21:18:32)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sobotni wieczór 27 stycznia Team Cresovia Górowo Iławeckie odrabiał zaległości w III lidze siatkarzy. Na wyjeździe zagrał z ekipą Pałacu Kamieniec.
Stawką spotkania było drugie miejsce w tabeli na półmetku trzecioligowych rozgrywek w tym sezonie. Niestety, wyjazdowy mecz w Suszu (tam jako gospodarz występuje Pałac) zakończył się wygraną rywali.

Pierwszego seta wygrała drużyna z Górowa Iławeckiego (26:24). W kolejnym gospodarze doprowadzili do remisu (25:21), a po trzeciej partii znowu przegrywali (25:22 dla naszych).

Czwarty set nie zakończył meczu. Wyraźnie lepszy w nim okazał się Pałac (25:15), dzięki czemu doprowadził do tie breaka. W nim także pokazał swoją wyższość (15:7). Dla górowian to druga porażka w tym sezonie.

Po I rundzie: 1. KPS Gietrzwałd 10 pkt, 2. Pałac 9, 3. Team Cresovia 8, 4. Energoutil Ełk 7, 5. Masuria Volley Giżycko 6, 6. Wenglorz-Volley Lidzbark Warmiński 5.